AYSOL KKS

AYSOL KKS

Görünüm......................       Beyaz-krem kıvamlı emülsiyon

Kimyevi Yapısı ..............   Polidimetil siloksan dispersiyonu

pH .................................        7 +/- 0.5

İyonlaşma .....................     Nonyonik

Depolama süresi ..........     6 ay


Kullanım Alanı 

AYSOL KKS, silikon bazlı bir köpük kesici olup, çeşitli sistemlerde köpük kontrolü gerektiren, uygulamalarda kullanılabilir. Tekstilde haşıllama, pişirme ve apreleme işlemlerinde yüksek köpük kesme gücüyle hem anyonik hemde nonyonik sistemlerde kullanılabilir.


Kullanım Şekli

AYSOL KKS, tercihen köpük oluşumundan önce eklenmelidir. Köpük oluştuktan sonra da eklendiğinde köpük kesici olarak görev görür. 

AYSOL KKS direk olarak soğuk sistemlere eklenebildiği gibi kullanım kolaylığı açısından seyreltilmesi tavsiye edilir. Su ile seyreltilmek istendiğinde 9/1 oranında su ilavesi yavaşça karıştırarak yapılmalıdır. 24 saate kadar seyreltilmiş emülsiyon iyi depolama şartları göstersede, kullanmadan  önce karıştırılmasını öneririz.  Kullanım miktarı 200 ppm olarak önerilsede köpük miktarına göre kullanmak gerekebilir.


Depolama 

3-30°C sıcaklıkta depolanmalıdır. Eğer donarsa, çözülmesinden sonra yavaşça karıştırılmalıdır. Devamlı süre gelen ısı farklılıkları stabilitesini düşürür.

 

Ambalaj

60 kg'lık plastik bidonlarda

 

Verilen bilgiler pratikte elde edilmiş olup, garantisizdir. Her işletme tatbikatını kendi şartlarına göre yapmalıdır. Patent sorumluluğu tanınmaz.